SENÁTORSKÁ KANCELÁŘ V LABUTI

Senátorská kancelář ve třetím patře obchodního domu Labuť v centru Chomutova je zázemím pro práci Přemysla Rabase a jeho týmu. A také místem setkávání lidí různých zájmů a názorů a prostorem pro demokratickou diskusi.
Podívejte se na program akcí a rezervujte si místo.
Říj
18
Samet a uhlí, vernisáž fotek Miroslava Rady a výstava
Říj 18 @ 18:30 – Lis 30 @ 19:30
Samet a uhlí, vernisáž fotek Miroslava Rady a výstava

Výstava fotek Miroslava Rady se po pražské senátní premiéře přesouvá domů na Severozápad.
V 17.00 začneme veřejnou diskusí s Janem Rovenským z Greenpeace, energetikem Jaroslavem Gabrielem a zástupci hnutí Fridays for Future. Samotná vernisáž proběhne v 18:30.
Od 11. do 13. listopadu 1989 protestovaly v Teplicích tisíce lidí za zlepšení životního prostředí v kraji, kde se dal toxický vzduch krájet. Jen málokdo tehdy tušil, že o necelý týden později se v ulicích Prahy rozhodne o změně v celém Československu.
Výstava Samet a uhlí prostřednictvím velkoformátových fotek reportéra Miroslava Rady připomíná přelomové období, kdy ekologická katastrofa v severozápadních Čechách přitáhla zájem českých i světových politiků.
V době 30letého výročí Sametové revoluce se tak návštěvníci výstavy mohou vrátit do míst, kde revoluce začala. A přitom sami posoudit, nakolik byly požadavky tehdejších demonstrantů za zdravější kraj naplněny.

Lis
25
Po
Rozvoj krajiny hor a dolů
Lis 25 @ 10:00 – 13:00


  • Jak se k nám dostat.

    Adresa chomutovské kanceláře je sice Nerudova 655/1, ale vchod je z Ruské ulice. Do 3. patra se dostanete výtahem z přízemí.

  • Parkování.

    Parkovat můžete na náměstí 1. máje za 20 Kč/h nebo v přilehlých ulicích za 10 Kč/h. Za 20 Kč/den zaparkujete za knihovnou, vjezd z Riegrovy ulice.

  • Rezervujte si místo.

    Kapacita kanceláře je omezená, a tak vážně doporučujeme rezervovat si místo předem. Jak na to, najdete v popisu každé události.

Zázemí kanceláře rádi poskytneme pro vaše veřejně prospěšné neziskové aktivity. Stačí napsat.