SENÁTORSKÁ KANCELÁŘ V LABUTI

Senátorská kancelář ve třetím patře obchodního domu Labuť v centru Chomutova je zázemím pro práci Přemysla Rabase a jeho týmu. A také místem setkávání lidí různých zájmů a názorů a prostorem pro demokratickou diskusi.
Podívejte se na program akcí a rezervujte si místo.
Úno
25
Út
Lavička – divadlo The Brokes z Klášterce na Ohří
Úno 25 @ 17:00 – 19:30
Lavička - divadlo The Brokes z Klášterce na Ohří

Lavička aneb socialistický časy.
Klášterecká středoškolská divadelní skupina představí v chomutovské senátorské kanceláři Lavičku.
Ještě před jednoaktovkou vystoupí David Kodýtek, klášterecký místostarosta, s malým slovníčkem pojmů, aby vysvětlil, co byla STB a přiblížil taje normalizačního ptydepe.

Bře
14
So
Tibetská vlajka na střeše republiky
Bře 14 @ 12:00 – 21:15
Bře
27
Radek Chlup: Polarizace společnosti a jak na ni
Bře 27 @ 17:00 – 20:00
Radek Chlup: Polarizace společnosti a jak na ni

S religinistou a filozofem Radkem Chlupem se budeme bavit o politických mýtech, o fake news, dezinformacích a o tom, proč a jak dochází k polarizaci společnosti a co s tím. To vše v kontextu starodávných mýtů.

Docent Radek Chlup, Ph.D. působí v Ústavu filosofie a religionistiky Filozofické fakulty Univerzity Karlovy. Zabývá se současnými mýty a rituály, ale také teorií náboženství.



  • Jak se k nám dostat.

    Adresa chomutovské kanceláře je sice Nerudova 655/1, ale vchod je z Ruské ulice. Do 3. patra se dostanete výtahem z přízemí.

  • Parkování.

    Parkovat můžete na náměstí 1. máje za 20 Kč/h nebo v přilehlých ulicích za 10 Kč/h. Za 20 Kč/den zaparkujete za knihovnou, vjezd z Riegrovy ulice.

  • Rezervujte si místo.

    Kapacita kanceláře je omezená, a tak vážně doporučujeme rezervovat si místo předem. Jak na to, najdete v popisu každé události.

Zázemí kanceláře rádi poskytneme pro vaše veřejně prospěšné neziskové aktivity. Stačí napsat.